עונת החורף - פרחי צבעוני הוד השרון

 

 

"גשם גשם בוא 
גשם גשם שובה 
כבר אביב והגבעות כולן ירוק בוער"

כמה שאנו אוהבים פה בארץ את עונת החורף, מתפללים לגשם ומצפים לו תמיד בקוצר רוח, מחכים לראות כיצד הכנרת מתמלאת לה בשקיקה וכל הצמחייה מסביב מוריקה בצבעים יוצאי דופן.

כמו בגלויה ניתן לראות את כל היופי הזה נוצר סביבנו בקצב המיוחד רק לו בעונת החורף המיוחדת הזו בארץ ישראל.
דברים רבים ניתן לומר על החורף, ומתוכם דבר אחד בטוח בוודאות, החורף הוא תחילתה של תקופה חדשה, תקופה בה אנו מניחים מאחור את מאורעות הקיץ, וממשיכים הלאה בציפייה לתקופה חדשה, תקופה שתביא עימה בשורות טובות במיוחד.

עונת החורף זה בית, זה להצמיד את האף לשמשה ולהביט בחוץ בגשם זלעפות דופק על החלון, זה הבוץ שניבט בכל מקום כמעט והאדמה רטובה וספוגה, וכן, זה פרחים, הרבה פרחים שבעונה זו פורחים ומלבלבים, מפיצים ריחות משכרים וממיסים כל לב.

אין כמו זר פרחים צבעוני כקונטרסט לאפרוריות של החורף, ניגודיות מושלמת היוצרת שמחה אמיתית בלב, זר פרחים לשבת העומד כלאחר כבוד על השולחן ומדיף ניחוחות עשירים של טבע בשיא התגלמותו.

בחנות הפרחים צבעוני בהוד השרון מכירים היטב כל עונה בכלל וכעת עונת החורף המככבת גורמת לנו להשתכלל עוד ועוד, אנו קשובים לקהל הלקוחות שלנו ומציפים אותם בשלל בלתי נדלה של זרים יפהפיים במיוחד לצד עציצים עוצרי נשימה.
זרי כלניות בשפע של צבעים, אדום, סגול, כחול, לבן וצהוב, הן פורחות מחודש דצמבר ועד חודש מרץ, אוהבות את הקור ואנו כל כך אוהבים אותן.
זר פרחי הנוריות המופיעים בשלשה צבעים עיקריים אדום, צהוב ולבן ומוכרים עפ"י עלי הכותרת שלהם, פאר היצירה ממש.
זר פרחי הצבעונים שאין כדוגמתם, פרח אציל ומחייה נפש ביופיו
 והוא נחשב לאחד מפרחי התרבות העיקריים של המין האנושי לצד פרחים נפוצים אחרים. הצבעוני גם מסמל אהבה נצחית בשפת הפרחים.
זרי פרזיות בעלי ריח בושם חזק בשלל צבעים צהוב, כתבום, אדום, סגול ורוד ולבן, זרי מנטור ריחני במיוחד הידוע בריח הבושם שלו וביופיו העדין.
שמם של הזרים שלנו פורץ לכל עבר ובאין ספור בתים תוכלו למצוא זרים צבעוניים, ריחניים ויפהפיים מבית צבעוני הוד השרון.
בחורף, כשמרכז הבילוי עובר בעיקר לבית, בימי חול ובעיקר בשבתות, אנו יושבים בבית המחומם ונהנים מזיו יופיים של פרחי הטבע, חגיגה אמיתית לעיניים.
לצד הזרים הצבעוניים והמיוחדים שלנו המתאימים כל כך לימות החורף ומקשטים כל מקום שבו הם ניצבים, כובשי עין ולב, ניתן גם למצוא את העציצים היפים המתאימים לבית או למשרד, עציצים של רקפות יפהפיות, עציצים של חלבלוב מאיר עיניים, עציצים של פעמוני גשם ונרקיסים בצבעי צהוב ולבן , מקסים, מקסים !
אז לצד הגשם והקור, לצד המיים והחורף המיוחד שלנו, בואו אלינו לצבעוני הוד השרון, חנות הפרחים שלכם ולא משנה עם איזה מצב רוח תיכנסו, ברור עם איזה מצב רוח טוב תצאו !
פרוחים הבאים !!